Fashion Design

Tutoring - Workshops

atolye2Stüdyomda verdiğim eğitim, güzel sanatlar üniversitelerine hazırlık grup çalışmaları ile moda tasarımı okullarına yönelik portfolyo çalışmaları için özel dersleri kapsamaktadır.

Bülent Gürcihan, sizleri kendinizi evinizde hissedeceğiniz sanat atölyesinde, moda okullarına ve güzel sanatlar üniversitelerine hazırlıyor. Katılımcılar, hafta sonu ya da hafta içi herkese açık grup atölye çalışmalarıyla ilgili bölümlerin sınavlarına hazır hale geliyor.

 

Hayal ettiklerinizi çizerek anlatın

Moda tasarımı, yurt dışı ve yurt içi moda okullarına dosya sunumlu portfolyo hazırlık çalışmaları kapsamının yanı sıra, moda alanında kişisel gelişime yönelik özel ders niteliğindedir. Bu konuda uzmanlaşma, öncelikle düşündüklerinizi kağıda aktarabilme becerisiyle başlar. Katılımcılar, gerek modaya bakışlarını profesyonel düzeye taşımaları doğrultusunda gerekse üniversitelerin modayı ilgilendiren bölümleri için portfolyo aşamasında, çizim teknikleri, moda illüstrasyonu, yaratıcılık, renk ve malzeme uyumu ile kendi koleksiyonlarını nasıl hazırlayacaklarına dair birikim kazanırlar.

“To get more information about the classes or workshops please do not hesitate to contact me…”